Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 23 лютого 00:35
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 мая 2024, 13:22

Уночі у Коростені поліцейські шукали двох зниклих підлітків

Тривожне повідомлення надійшло до Коростенського райуправління поліції 19 травня близько 23:15. За словами батьків, додому вчасно не повернулися двоє друзів – 11 річна дівчинка та хлопчик, якому днями виповниться 13 років.

Рідні зниклих розповіли, що діти вийшли з домівок близько 17:00. Коли звечоріло, а вони вчасно не повернулися, дорослі розпочали самостійні пошуки. Однак, безрезультатно витративши кілька годин, вони зрештою звернулися до поліції.

До розшуку зниклих дітей були залучені ювенальні поліцейські та всі патрульні наряди, що працювали у місті. Правоохоронці опитували друзів та знайомих дітей, переглядали записи з камер відеонагляду, оглядали місцеві парки та сквери, місцевість поблизу водойм, перевіряли закинуті будівлі.

Зрештою близько 2-ї ночі підлітків виявили у парковій зоні, вони заховалися у зливовій конструкції. Нічого лихого з ними не сталося, тож друзів повернули додому.

Діти не змогли достеменно пояснити, чому вони самостійно не пішли по домівках, лише сказали, що збиралися повернутися вранці. А ще зауважили, що зрозуміли, як нашим захисникам холодно вночі в окопах, адже їх батьки також боронять Україну.

Нині з обома родинами працюють інспектори ювенальної превенції.
Погода, Новости, загрузка...