Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 05 січня 15:29
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

6 июня 2024, 22:29

Бунечко провів нараду з питань мобілізації представниками ТЦК, громад та підприємців Житомирської області

05 червня під головуванням начальника Житомирської ОВА Віталія Бунечка відбулася розширена нарада з питань мобілізації за участі керівників територіальних центрів комплектації та соціальної підтримки, правоохоронних органів, голів громад та роботодавців області.

«Війна, на жаль, продовжується, ворог підступно намагається розтягнути лінію фронту, завдає ударів на різних напрямках, зокрема через лінію державного кордону. Його головна мета — виснажити наші Сили Оборони», — зазначив Віталій Бунечко.

Під час наради було розглянуто питання доукомплектування підрозділів з метою їх планової ротації, підвищення ефективності знищення ворога.

«Жити ілюзією, що ворог більше не спробує повернутися на Полісся — небезпечно для нас всіх. Тому нам постійно потрібно посилювати обороноздатність кордону, а також виконувати мобілізаційне завдання Генерального штабу, щоб дати можливість військовим розробляти переможні плани та втілювати їх у життя з тими ресурсами, на які вони розраховують», — підкреслив очільник області.
Погода, Новости, загрузка...