Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 30 травня 21:07
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 февраля 2012, 11:56

Житомир готує обласну конференцію об’єднаної політсили

12 лютого в Житомирі відбудеться I обласна конференція об’єднаної партії Українська платформа «Собор». Нагадаємо, що 03 грудня 2011 року в Києві пройшов об’єднавчий з’їзд УРП «Собор» та партії «Українська платформа», де головою партії Українська платформа «Собор» було обрано народного депутата України Павла Жебрівського.

На I Житомирську обласну конференцію партії Українська платформа «Собор» делеговано близько 500 представників районних та міських організацій політичної сили. Партійці зберуться, аби зробити аналіз об’єднавчого процесу на Житомирщині, який відбувається через процедуру підписання всіма членами партії Декалогу. Однією із провідних тем конференції буде питання майбутніх виборів до Верховної Ради України.

Важливим моментом конференції стане виступ на ній партійного лідера Павла Жебрівського. Після зібрання, яке проходитиме в обласному музично-драматичному театрі імені І.Кочерги, народний депутат проведе брифінг для представників місцевих друкованих та електронних ЗМІ.
За матеріалами: Житомир Експрес
Погода, Новости, загрузка...