Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 19:01
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 июня 2024, 13:55

В Житомирі від сьогодні можна купити разовий квиток для проїзду в громадському транспорті

21 червня в Житомирі в тестовому режимі почали продавати разові квитки з QR-кодом для проїзду в міському громадському транспорті. Це є підготовчий етап до заміни готівкового розрахунку на безготівковий. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради.

Разовий квиток з QR-кодом вартістю 15 гривень діятиме 48 годин. Придбати можна одразу тільки два квитки. Продаються вони в терміналах на зупинках. Перехід на безготівковий розрахунок у громадському транспорті Житомира запланований із 1 липня. Тоді поїздку можна буде оплатити в тролейбусі, трамваї або комунальному автобусі лише банківською, транспортною, пільговою картками чи за допомогою разового квитка з QR- кодом. На квитку розміщена така інформація: одна поїздка, термін дії — 48 годин, дата і час продажу, дійсний після валідації.

Квиток потрібно буде прикласти до камери валідатора. Після зчитування QR-коду квиток дійсний.
Погода, Новости, загрузка...