Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 18:27
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 июля 2024, 13:55

На Житомирщині поліція завершила розслідування незаконних оборудок працівника суду

Слідством встановлено, що 61-річний посадовець за винагороду обіцяв знайомим сприяти у прийнятті судом «правильного» рішення, зокрема, скасування арешту на майно та звільнення від адміністративної відповідальності за нетверезе керування. Днями обвинуваченого ознайомлено з матеріалами кримінального провадження, а справу скеровано до суду.

Задля особистого збагачення, працівник суду переконував знайомих у своїх «дружніх зв’язках» з суддею та підбурював до надання йому хабаря для «розв’язання питань».

Серед його «клієнтів» були власники вилучених вантажівок з незаконною деревиною, а також водій, на якого поліцейські склали протокол за нетверезе керування та скерували матеріали на розгляд до суду.



Обвинувачений запевняв, що вартість «правильного» рішення судді складає від 500 до 1 500 доларів, хоча жодного наміру передавати їх йому не мав. Наприкінці лютого під час чергового отримання готівки чоловіка було затримано.

Оперативний супровід здійснювали оперативники управління карного розшуку ГУНП в Житомирській області, процесуальне керівництво - обласна прокуратура.

Нині слідчі слідчого управління поліції Житомирщини зібрали достатні докази та свідчення для складання обвинувального акту. Поліцейські інкримінували причетному:

- заволодіння чужим майном шляхом обману (ч. 1, 2 ст. 190 КК України);

- підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення в інтересах того, хто надає таку вигоду, дії з використанням наданого їй службового становища, вчиненому повторно (ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 КК України).



Тож обвинуваченому може загрожувати покарання від 4 до 8 років за ґратами з конфіскацією майна або без такої.
Погода, Новости, загрузка...