Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 16 липня 04:51
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 июля 2024, 13:34

Житомирська обласна прокуратура в апеляції довела незаконність володіння депутатом ділянкою лісу вартістю 1,3 млн грн

За апеляційною скаргою Житомирської обласної прокуратури скасовано державну реєстрацію права власності приватної особи на земельну ділянку лісогосподарського призначення та зобов’язано повернути її державі.
Йдеться про земельну ділянку 0,8 га, розташовану у с. Зарічани Житомирського району.
У 2020 році Станишівська сільська рада безоплатно передала її у приватну власність мешканці для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель тощо.
Насправді ж власниця не використала ділянку за цільовим призначенням. Натомість приватизувавши, вже через декілька днів продала її місцевому депутату, який відразу зареєстрував на себе право приватної власності.
Однак прокурори встановили, що приватизацію здійснено незаконно. Адже ділянка, на якій зростали лісові насадження, належить до земель лісового фонду і перебуває у постійному користуванні Станишівського лісництва.
Відповідно, землі лісогосподарського призначення є державною власністю, розпоряджатися якою сільська рада не має повноважень.
Житомирська окружна прокуратура заявила позов про витребування землі лісового фонду на користь держави, однак суд першої інстанції відмовив у задоволенні вимог.
Позицію прокуратури підтримав Житомирський апеляційний суд, який скасував рішення першої інстанції.
Погода, Новости, загрузка...