Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 18:29
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 июля 2024, 09:55

На Житомирщині директор держустанови заволодів 10 млн грн на закупівлях для ЗСУ

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у місті Києві повідомили про підозру директора Квартирно-експлуатаційного відділу в Житомирській області, який, зловживаючи своїм службовим становищем, заволодів понад 10 млн грн державних коштів.

Досудовим розслідуванням встановлено, що керівник уклав три прямі договори про закупівлю паливної деревини на загальну суму близько 28 млн грн. Однак вартість дров перевищила ринкову більш ніж на 10 млн грн.

Наразі директору установи повідомлено про підозру у розтраті майна за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах. Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України триває.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Оперативний супровід здійснюють співробітники Управління стратегічних розслідувань у Житомирській області ДСР Національної поліції України. Процесуальне керівництво — прокурори Житомирської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону.
Погода, Новости, загрузка...