Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 11:20
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 августа 2024, 16:36

У Житомирі заввідділення одного з медзакладів займався підробкою документів для отримання інвалідності

У березні цього року поліцейські Житомирщини викрили 29-річного завідувача відділенням одного з медичних закладів і його «бізнес-партнера». Обидва чоловіка були викриті поліцією під час отримання хабаря на суму 1,5 тисячі доларів. В таку вартість входило фіктивна документація про стаціонарне лікування пацієнта та вплив на позитивне рішення МСЕК.

Слідчі зібрали докази причетності лікаря та його пособника до отримання та вимагання хабаря. Поліцейські встановили, що завідувач відділення запевнив пацієнта у своїй впливовості на членів медико-соціальної експертної комісії. Однак він уточнив, що позитивне рішення можна отримати лише за умови сплати грошової винагороди в розмірі 1,5 тисячі доларів.

Поліцейські задокументували отримання хабаря 42-річним спільником лікаря, гроші вилучили. До того ж, правоохоронці встановили причетність медика до складання та видачі фіктивної медичної документації начебто про проходження пацієнтом стаціонарного лікування: ця умова є обов’язковою підставою для встановлення групи інвалідності.

Обидвом фігурантам інкриміновано ч. 3 ст. 369-2 (Зловживання впливом) КК України.

Крім того, лікаря обвинувачують у вчиненні правопорушень:

складання та видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України),
одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення дій в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, з використанням наданого йому службового становища (ч. 1 ст. 368 КК України).

Процесуальне керівництво здійснювала Житомирська обласна прокуратура. Нині обвинувальний акт та матеріали кримінального провадження скеровано до суду.

За вчинене обом чоловікам може загрожувати від трьох до восьми років ув’язнення з конфіскацією майна.
Погода, Новости, загрузка...