Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 03 січня 05:49
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 августа 2024, 15:12

13 дітей з Житомирщини перебувають у лікарні: Подробиці фатальної ДТП, яка сталася в Хмельницькій області

3 дітей перебувають на лікуванні у стаціонарі лікарні, четверо з них у тяжкому стані, з них одну дитину доправлено до обласної лікарні. Наразі лікарями лікарні здійснюються усі необхідні дії для рятування життя дітей. Про це повідомляють в Любарській селищна територіальній громаді.

«Інформативна довідка про стан постраждалих внаслідок ДТП.

За словами головного лікаря КНП Любарська лікарня Ярослава Рудніцького, 13 дітей перебувають на лікуванні у стаціонарі лікарні, четверо з них у тяжкому стані, з них одну дитину доправлено до обласної лікарні. Наразі лікарями лікарні здійснюються усі необхідні дії для рятування життя дітей.

Донорської крові поки що не потрібно. Лікарня здійснює постійний звязок із обласними лікарями та Центром Крові.

Нажаль одна дитина загинула та загинула вчителька Глезненського ліцею, яка здійснювала супровід.

Завтра планується вихід матеріалу нашого Пресцентру, в якому буде інтервʼю головного лікаря. Щирі співчуття усім постраждалим в ДТП.

Любарська селищна рада моніторить ситуацію, та гарантує матеріальну підтримку родинам загиблих та постраждалих внаслідок автотрощі», - йдться у повідомленні.
Погода, Новости, загрузка...