Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 20:12
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

21 августа 2024, 15:05

"Кава з поліцейським" — новий формат спілкування з маленькими житомирянами про важливе

"Кава з поліцейським" — новий формат спілкування з маленькими житомирянами про важливе


Еля, 7 років: "Я хочу, щоб закінчилась війна".

Назар, 7 років: "Хочу стати поліцейським."

Денис, 8 років: "Я хочу, щоб закінчилась війна".

Назар, 7 років: "Я хочу стати пожежником..."

Мілана, 9 років: "Я хочу, щоб закінчилась війна".

Діти озвучують свої мрії. Так проходить їхнє знайомство з поліцейськими. Дружній простір — за круглим столом.

"Кава з поліцейським" — захід у такому форматі організували в МКСЦ. "Каву п'ють" вихованці центру, ставлять запитання поліцейським та діляться своїми історіями, де вони зустрічалися із поліцейськими.

Саме у такій неформальній обстановці діти відкриті до спілкування, каже Марія Зуб, начальниця сектору протидії домашньому насильству Житомирського райуправління поліції.

Через гру "Коло безпеки" діти підвищують рівень знань про проблему насильства та його негативні наслідки.

Знаходять правильну відповідь на запитання в картках, складають коло. Якщо коло не складається, поліцейські допомагають розібратися у правильних відповідях дітей.

"Насильство принижує людську гідність, завдає шкоди здоров’ю, життю людини. Є різні види насильства. Це про порушення прав людини. Бо кожна людина має права. Не всі це розуміють і порушують права інших", — говорить 12-літній Гліб Герасименко. Його команда першою склала коло. Хлопець каже, що знання про насильство поглибив у ліцеї:

"У ліцеї №16, де я вчуся, часто проводять різні заходи, розповідають про види та прояви насилля і вчать толерантному ставленню до інших. Тому у цій грі всі мої відповіді були правильними".

Загальне поняття про насильство — одна і із тем цієї зустрічі. Інші теми інтерактивної гри — дитина і домашнє насильство; дитина і незнайомець; дитина і насильство в інтернет-мережі; дитина і булінг.

Захід проходить в межах проєкту «ТвориТИ Житомир без насильства», що реалізується управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту та Міським культурно-спортивним центром задля підвищення обізнаності дорослих та дітей з питань запобігання та протидії домашньому насильству.
Погода, Новости, загрузка...