Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 31 травня 20:33
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 августа 2024, 16:45

На Житомирщині рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи з населенням

З метою попередження надзвичайних подій 23 серпня фахівці ДСНС під час виїзної лекції на базі Мобільного класу з мінної безпеки провели для учнів та викладачів Підлубівського ліцею Ємільчинської громади Звягельського району профілактичний захід. Під час заняття надзвичайники детально розповіли про боєприпаси, їх вибухові властивості та продемонстрували на 3Д-макетах особливості їх ідентифікації. Присутнім нагадали алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, у тому числі і замаскованих під звичайні побутові речі. Слухачі дізналися і про вибухонебезпечні пастки, залишені ворогом на деокупованих територіях.

Також рятувальники провели профілактичні відпрацювання в м. Баранівка, с. Дубрівка Звягельського району, м. Овруч та с. Лукішки Овруцької громади Коростенського району. Превентивні заходи відбулися з метою попередження населення щодо заборони випалювання сухої рослинності, поведінки під час відпочинку на воді та в лісі, а також засвоєння алгоритму дій при виявлені вибухонебезпечних та підозрілих предметів.
Погода, Новости, загрузка...