Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 09 квітня 06:00
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

4 сентября 2024, 17:24

Крадіжка на 185 тисяч гривень під час застілля: поліція Житомирщини відправила на лаву підсудних причетного

Слідчі Житомирського районного управління поліції завершили розслідування крадіжки, вчиненої під час застілля в Оліївській громаді.

На початку серпня 44-річний місцевий житель заявив про зникнення грошей та мобільного телефону. Оперативники кримінальної поліції відділу №1 Житомирського райуправління швидко встановили підозрюваного.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що крадіжка сталася під час застілля в будинку односельця потерпілого. Серед запрошених був 23-річний підозрюваний, якого учасники вечірки знали лише на ім'я. Він скористався моментом, коли один з гостей заснув, та викрав з його поясної сумки телефон та понад 4 тисячі доларів США.

Після крадіжки молодик швидко витратив гроші на нові гаджети, одяг та розваги. Поліція встановила, що він лише нещодавно звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за аналогічні злочини.

Підозрюваний визнав свою провину. Всі речі, придбані на викрадені кошти, вилучено.

Нині слідчі інкримінують йому вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. 29 серпня фігуранта ознайомили з обвинувальним актом у провадженні.

Згідно з чинним законодавством, крадіжка, вчинена у період воєнного стану, карається від 5 до 8 років ув’язнення.
Погода, Новости, загрузка...