Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 13 квітня 13:16
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

13 сентября 2024, 15:37

У Звягелі суд визнав чоловіка винним у вчиненні домашнього насильства

Житель райцентру проведене 10 діб в ізоляторі тимчасового тримання за знущання над матір’ю. Суд розглянув відповідні адміністративні матеріали, складені поліцейськими щодо чоловіка.

До поліції кілька разів зверталась 62-річна місцева жителька. Жінка розповідала, що син вчиняв відносно неї протиправні дії: ображав, кричав, виражався нецензурною лайкою, розкидав речі в будинку та провокував на конфлікти.

Кожного разу з 31-річним агресором працювали інспектори сектору протидії домашньому насильству Звягельського райвідділу. Вони проводили з дебоширом профілактичні бесіди, виносили термінові заборонні приписи та складали адміністративні протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства…) КУпАП.

Відтак суд, розглянувши зібрані поліцейськими матеріали, визнав дебошира винним та визначив йому покарання – 10 діб адміністративного арешту.

Загалом же з початку року стягнення у виді адміністративного арешту строком від 5 до 15 діб було накладено на кривдників у 29 випадках.
Погода, Новости, загрузка...