Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 20:11
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

12 сентября 2024, 15:42

Костянтин Лопушанський розповів журналістам про старт програми державної підтримки “Національний кешбек”

Заступник начальника Житомирської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Лопушанський надав коментар інформаційній агенції «Житомир.info» щодо старту та переваг програми державної підтримки “Національний кешбек”.

«Дана програма стартувала ще у кінці серпня для виробників та торгових мереж, а вже на початку вересня можливості кешбеку відкрито і для споживачів. Загалом це відкриває нові можливості для кожного громадянина, створюючи прозорі умови для стимулювання безготівкових розрахунків. Важливо розуміти, що кешбек – це не просто повернення частини витрачених коштів, а інструмент, що надихає громадян на участь у побудові сучасної, прозорої економіки», — підкреслив заступник начальника ОВА.

Зокрема на майданчику офіційного медіацентру Житомирської ОВА Костянтин Лопушанський вже розповів про опції використання кешбеку, особливості нарахування коштів та переваги державної підтримки громадян.

Детальніше у відео.

Костянтин Лопушанський розповів журналістам про старт програми державної підтримки “Національний кешбек”

Погода, Новости, загрузка...