Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 03:06
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 сентября 2024, 11:09

На Житомирщині пройшли безпекові навчання для освітян

Вже вдруге на Житомирщині пройшли безпекові навчання для освітян. Днями на базі навчальних закладів Коростишівський ліцей № 1, ліцеї № 2 та ліцеї № 9 проведено навчання з педагогічними колективами. Загалом, у навчанні задіяно 152 людини.

Учасники тренінгу евакуйовувалися з приміщення, через умовну пожежу. Спільно з учасниками проведено аналіз дій під час евакуації із задимленого приміщення. До присутніх доведено теоретичну інформацію про первинні засоби пожежогасіння та застосовано на практиці вміння локалізувати загоряння вогнегасником. Учасникам продемонстровано було пожежну техніку та оснащення, яке є на озброєнні у рятувальників. Заключним моментом пропрацьовано дії при виявленні незнайомого підозрілого предмета.

Відповідні заходи пройшли і у Андрушівському ліцеї №1 та №2. Участь у відповідних навчаннях прийняли 170 осіб.

На Житомирщині пройшли безпекові навчання для освітян

На Житомирщині пройшли безпекові навчання для освітян

На Житомирщині пройшли безпекові навчання для освітян
Погода, Новости, загрузка...