Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 14:05
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 сентября 2024, 09:38

Поліція Житомира розшукала хулігана, який влаштував непристойну сцену в аптеці

Повідомлення про інцидент надійшло до поліції ввечері 22 вересня. Нетверезий чоловік намагався спровокувати конфлікт з персоналом і відвідувачами та вживав нецензурну лексику. Потім почав демонструвати у приміщенні свої статеві органи, грубо порушуючи норми суспільної моралі.

Поліцейські офіцери громади вже наступного дня встановили причетного: 36-річний житомирянин визнав свою провину. Він виправдовував свої дії алкогольним сп’янінням.

Дізнавачі Житомирського районного управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 296 (Хуліганство) КК України. Наразі триває досудове розслідування.

Відповідно до чинного законодавства, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом від 17 до 34 тисяч гривень або пробаційним наглядом на строк до п’яти років, чи обмеженням волі на той самий строк.
Погода, Новости, загрузка...