Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 06 січня 03:43
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житла
На Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 октября 2024, 16:20

Вихованці військово-спортивного клубу Державної прикордонної служби «ОМЕГА» знову на п’єдесталі переможців

Днями на Вінниччині відбувся перший відкритий турнір з рукопашного бою серед юнаків та дівчат «Шлях Воїна», який присвятили Дню Захисників та Захисниць України.

Разом з присутніми командами участь в турнірі прийняли й представники ВСК ДПСУ «ОМЕГА».

Команди впродовж двох днів змагались з рукопашного бою й боротьби, а також з військово-прикладного багатоборства у який ввійшов комплекс із проходження смуги перешкод, стрілецької підготовки, основ військової топографії, домедичної підготовки.

За результатами турніру у різних категоріях «Омегівці» вибороли:
два перших місця;
чотири других місця;
два третіх місця.

А в командному заліку учасники клубу вибороли Перемогу.

Вихованці військово-спортивного клубу Державної прикордонної служби «ОМЕГА» знову на п’єдесталі переможців
Погода, Новости, загрузка...