Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 13:22
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

3 октября 2024, 16:05

У Житомирі "рожевим забігом" підтримають жінок із раком молочної залози

Єдність з тими, хто проходить через складні випробування на шляху до одужання.

5 жовтня у Житомирі відбудеться благодійний захід "Забіг турботи" спрямований на привернення уваги до важливості ранньої діагностики та психологічної підтримки хворих.

Учасники забігу зможуть не лише підтримати жінок, що ведуть боротьбу з хворобою, але й отримати консультацію від лікарів та зробити свій внесок на підтримку онковідділення лікарні №1.

На місці будуть присутні медичні фахівці, які роздаватимуть інформаційні буклети, проводитимуть консультації та розказуватимуть, як правильно проводити самодіагностику.

Учасники долатимуть дистанцію у 2 км. Тут не змагатимуться, а об'єднаються, щоб надихнути жінок на боротьбу та додати їм віри в одужання.

Старт — о 10:00 біля кінотеатру "Жовтень". Реєстрація розпочнеться о 8:30.

Зробити благодійний внесок можна як під час онлайн-реєстрації, так і безпосередньо на місці проведення заходу.

Рак молочної залози займає близько 25 % частки в структурі онкозахворюваності жінок у світі. Це найбільш розповсюджене злоякісне новоутворення серед жінок. Про це говорить Андрій Безпалюк, в.о. завідувача міського мамологічного центру, лікар-хірург- онколог КП "Лікарня №1" Житомирської міської ради.

Кожні 14 секунд у світі діагностують новий випадок раку молочної залози. Упродовж року — близько 2 млн 300 тис нових випадків. За рік близько 700 тис жінок помирають від ускладнень.

Лікарі наголошують: все частішими стають випадки, коли хворіють пацієнтки 25-річного віку. Тому при зверненні до гінеколога жінка має обов'язково пройти УЗД молочних залоз.

"Для жінок огляд гінеколога та мамолога — надважливі речі. І тут найважливіше слово "ВЧАСНО". Спільнота має звертати увагу на цю проблему. Позаяк свідомість сучасної жінки рятує її життя", — заступниця міського голови Марія Місюрова.

Учасників забігу закликають одягнути якийсь елемент рожевого чи білого як символ жіночності. До участі закликають і чоловіків, оскільки чоловіча підтримка для жінки дуже важлива.
Погода, Новости, загрузка...