Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 20:48
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

9 октября 2024, 09:40

Нарада в Житомирській ОВА: Мобілізація та співпраця органів влади та установ

Нарада в Житомирській ОВА: Мобілізація та співпраця органів влади та установ


7 жовтня начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко провів розширену нараду щодо виконання на Житомирщині мобілізаційного завдання Генерального штабу Збройних сил України.

На нараді було заслухано доповіді представників обласного Центру комплектації та соціальної підтримки, Головного управління Національної поліції на Житомирщині та Військової служби правопорядку.

“Вкотре підкреслюю важливість спільної роботи всіх органів влади та установ щодо забезпечення мобілізаційних заходів. Адже сьогодні, аби перемогти, ми маємо робити все можливе для підтримки української армії та поповнення лав Збройних Сил України”, – наголосив Віталій Бунечко.

В ході наради обговорили важливість виконання мобілізаційних заходів; спільний алгоритм дій РТЦК та СП з органами місцевого самоврядування, районної військової адміністрації щодо виконання визначених завдань із призову мобілізаційних ресурсів; питання організації та забезпечення оповіщення і своєчасного прибуття громадян, які призиваються на військову службу; проаналізували роботу ВЛК.

Маємо чіткий план, кожен розуміє свою відповідальність та значення мобілізаційної роботи. Продовжуємо працювати та підтримувати Збройні сили України задля нашої Перемоги!

Нарада в Житомирській ОВА: Мобілізація та співпраця органів влади та установ
Погода, Новости, загрузка...