Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 13:17
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

22 октября 2024, 10:40

Поліція Житомирщини закликає батьків вчасно звертатися із повідомленнями про зникнення дітей

Важливим фактором для розшуку безвісно зниклих є час. Чим швидше правоохоронці розпочнуть пошуки, тим більша вірогідність повернути дитину додому без негативних наслідків для неї. Памʼятайте, думка про те, що необхідно здійснювати самостійні пошуки людини або очікувати якийсь час, не звертаючись до поліції - неправильна.

Так, увечері 17 жовтня додому не повернувся 10-річний житель міста Житомира. Рідні дитини розмістили пост у соціальних мережах, однак не звернулися до поліції, вважаючи, що вночі такі розшуки не проводяться. Лише коли ювенальні поліцейські виявили такі публікації та звʼязалися з мамою дитини, було розпочато її офіційний розшук.

Згодом хлопчика розшукали у товариша, де він залишився на ночівлю. На щастя все завершилося добре.

Водночас поліцейські інформують громадян про те, що у разі зникнення людини, незалежно від того, чи це дитина, чи дорослий, заяву необхідно подавати до поліції якнайшвидше. Правоохоронці одразу ж розпочинають усі необхідні заходи, у тому числі із застосуванням технічних засобів, для того, щоб встановити місцезнаходження зниклого, за потреби надати допомогу та повернути його додому.
Погода, Новости, загрузка...