У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Комплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
Овруцькі поліцейські вкотре стали донорами крові для захисників
12 листопада правоохоронці відділу поліції №1 (м. Овруч) Коростенського райуправління стали донорами крові для поранених бійців. Вони вже мають такий досвід, адже щоразу приєднуються до заходів, що проводять фахівці Житомирського обласного центру крові.
Нагадаємо, що донорська кров дає змогу рятувати життя нашим захисникам, маленьким і дорослим українцям. Поліцейських закликають усіх небайдужих долучатися до донорства.