Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 01:33
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

23 ноября 2024, 13:17

Проїзд дорогами держзначення Житомирщини забезпечено, ліквідація наслідків циклону триває

Про це повідомляє Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області.

За минулу добу на поверхню грунту випало понад 10 см снігу. Задля забезпечення безперебійного проїзду дорогами державного значення області працювало 39 одиниць спецтехніки та 59 дорожників.

Станом на ранок, 23 листопада, покриття важливих логістичних маршрутів оброблене реагентами, мокре.

"Стан проїзду тримаємо на контролі, продовжуємо розчищати від снігу та обробляти протиожеледними матеріалами місця розвороту, посадкові майданчики, зупинки, надземні переходи.

Закликаємо водіїв бути уважними та обережними під час руху, особливо на спусках та підйомах, мостах та шляхопроводах, ділянках доріг біля навчальних закладів та пішохідних переходах", - йдеться у повідомленні.
Погода, Новости, загрузка...