Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 01:21
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

26 декабря 2024, 15:27

У Житомирі відбувся воркшоп «Молодь Житомирщини: тут і зараз»

У Житомирі відбувся воркшоп «Молодь Житомирщини: тут і зараз»


З 18 по 20 грудня відбувся воркшоп «Молодь Житомирщини: тут і зараз», який об’єднав 50 учасників з усієї області. Це представники молодіжних рад, молодіжних просторів, студентського самоврядування, молодіжні працівники, представники інститутів громадянського суспільства, які працюють з молоддю; спеціалісти міських, селищних, сільських рад, які відповідають за напрям реалізації молодіжної політики.

До заходу доєднався заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Лопушанський. Він зауважив про важливість кожної молодої людини в територіальних громадах, про їх рушійну силу в перемозі над ворогом. А також подякував за підтримку молодіжної сфери в регіоні Дитячому Фонду ООН ЮНІСЕФ та вручив сертифікати учасникам заходу.

Також, одними зі спікерів заходу були регіональна координаторка програми «Ти як?» Ірина Гладка та начальник Управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА Сергій Козловець.

Участь у воркшопі надала молодим людям платформу для спілкування та подальшої ефективної роботи в своїх громадах, а також знання з фандрайзингу та грантрайтингу, кібергігієни та медіаграмотністі, формування та розвитку емоційного інтелекту, технології з тайм-менеджменту “Колесо балансу”, підтримки ментального здоров’я та формування здорового способу життя.
Погода, Новости, загрузка...