Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 01 червня 00:48
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни
На Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війниУ Житомирі вшанували Героїв України та відкрили новий стенд пам’ятіЗ російського полону повернулися десять захисників з ЖитомирщиниУ Житомирі відбувся благодійний захід “Віра об’єднує серця”

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 декабря 2024, 22:57

У Житомирі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві

Повідомлення про злочин надійшло до поліції пообіді 25 грудня. Заявниця розповіла, що, ймовірно, її батько позбавив людину життя. За вказаною нею адресою негайно прибула слідчо-оперативна група Житомирського районного управління поліції та ГУНП в області.

В одній з кімнат поліцейські виявили закривавлене тіло жінки. Згідно з висновками експертів, її смерть настала внаслідок множинних травм голови та тулуба.

Правоохоронці встановили, що загибла – 52-річна житомирянка. З’ясовано, що ввечері 22 грудня жінка прийшла до знайомих у гості. Спілкування супроводжувалося вживанням алкоголю. Попередньо, між 48-річним господарем оселі та гостею виник конфлікт, під час якого він побив жінку молотком для відбивання м’яса, знайденим у кухні.

Пізніше чоловік розповів про це у телефонній розмові своїй неповнолітній доньці, яка проживає окремо. Дівчина повідомила до поліції.

Відтак слідчі Житомирського районного управління поліції затримали фігуранта в процесуальному порядку. Нині йому інкримінують вчинення умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України). Слідчі клопотатимуть про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Згідно з чинним законодавством за вчинене підозрюваному загрожує від 7 до 15 років ув’язнення.

У Житомирі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві

У Житомирі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві

У Житомирі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві

У Житомирі поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві
Погода, Новости, загрузка...