Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 02 серпня 06:56
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 января 2025, 17:42

На Житомирщині правоохоронці завадили втечі військовозобов’язаних через державний кордон України

17 січня близько 18:00 батальйон поліції особливого призначення «Стрілецький» спільно з працівниками 9-го прикордонного загону ДПСУ зупинили автомобіль «AUDI» та затримали водія, який сприяв виїзду трьох чоловіків за межі країни.

Досудовим розслідуванням встановлено, що піший перехід держкордону мав відбутися через лісову місцевість на Олевщині. 22-річнй хлопець привіз до зазначеного місця трьох своїх товаришів та вже вирушив в напрямку дому, коли його і затримали поліцейські.

Як розповів молодик, про перевезення його попросив знайомий. Той разом із двома друзями збирались покинути межі країни. Товариші 22, 24 та 25 років не встигли реалізувати свій план, адже на прикордонній території їх уже чекали працівники правоохоронних органів.

Поліцейські вилучили у молодиків автомобіль, телефони, документи та інші особисті речі підготовлені для перетину кордону. Водія затримали у процесуальному порядку.

18 січня слідчі відділення поліції №2 Коростенського райуправління оголосили чоловіку про підозру у сприянні у незаконному переправленні кількох осіб через державний кордон України шляхом надання засобів, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України.
Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Оперативний супровід у справі здійснюють працівники відділу міграційної поліції ГУНП в Житомирській області та ДПСУ, процесуальне керівництво – Коростенська окружна прокуратура. Досудове розслідування триває.

Законодавством за такий злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до семи років.

На Житомирщині правоохоронці завадили втечі військовозобов’язаних через державний  кордон України

На Житомирщині правоохоронці завадили втечі військовозобов’язаних через державний  кордон України

На Житомирщині правоохоронці завадили втечі військовозобов’язаних через державний  кордон України
Погода, Новости, загрузка...