Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 13 квітня 23:07
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 января 2025, 18:41

Педагогам Житомира збільшено заробітну плату: з міського бюджету виділили понад 15 мільйонів гривень

Депутати Житомирської міської ради ухвалили рішення про виділення коштів із міського бюджету для доплат педагогічним працівникам. На підтримку освітян спрямували 13,6 млн грн для працівників дошкільних навчальних закладів, 0,9 млн грн — для педагогів приватних шкіл та 0,5 млн грн — для наукових ліцеїв.

Ці кошти дозволять педагогам отримувати додаткові 1300 гривень до заробітної плати впродовж першого півріччя 2025 року (січень-червень).

“Освітяни — це основа нашого суспільства, і ми вдячні їм за їхню працю, особливо в нинішніх умовах. Доплати — це ще один крок до того, щоб підтримати їх фінансово та стимулювати якісну роботу”, — зазначила Галина Шиманська секретар міської ради.

Доплати торкнуться:

• педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів;

• педагогічних працівників приватних шкіл;

• викладачів наукових ліцеїв.
Погода, Новости, загрузка...