Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 16:45
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 февраля 2025, 12:56

Викрав понад 100 тисяч гривень: житомирські поліцейські повідомили про підозру причетному

24 січня до поліції звернувся 58-річний житель обласного центру із заявою про крадіжку коштів з його банківського рахунку. Правоохоронці Житомирського райуправління поліції встановили підозрюваного – 28-річного жителя Луганщини. Нині триває розслідування.

Потерпілий розповів, що він брав участь у застіллі та вирішив придбати продукти. Для цього довірив свою банківську картку з паролем доступу одному з учасників, якого знав лише на ім’я. Той пішов на закупи та не повернувся.

Вже наступного ранку у банківській установі заявник дізнався, що з його рахунку було знято 112 тисяч гривень.

Оперативники кримінальної поліції розшукали причетного до подій чоловіка. Встановлено, що він раніше вже притягувався до відповідальності за майнові злочини.

Фігурант визнав, що, побачивши значну суму на рахунку власника, вирішив скористатися нагодою. Частину суми зняв у банкоматі, решту – переказав на власні рахунки через мобільний банкінг. Викрадені кошти витратив на азартні ігри та борги, а картку викинув.

Слідчі Житомирського районного управління поліції повідомили 28-річному чоловікові про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 1 ст. 357 (Викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток...) КК України.

Згідно з чинним законодавством та, зважаючи на вчинення кримінальних правопорушень у період воєнного стану, підозрюваному загрожує від 5 до 8 років ув’язнення.

Водночас поліцейські закликають громадян бути обачними: не довіряйте незнайомцям власні платіжні засоби, не розголошуйте паролі доступу до рахунків та електронних кабінетів. Пам’ятайте, що така інформація призначена лише для особистого користування.
Погода, Новости, загрузка...