Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 04 жовтня 20:28
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

24 февраля 2025, 16:18

Попри війну на Житомирщині народилося 19 719 дітей

Попри війну на Житомирщині народилося 19 719 дітей


Війна, розв’язана росією проти України, триває вже третій рік. Проте українці залишаються незламними, і навіть у найтяжчі часи життя перемагає. Від початку повномасштабного вторгнення на Житомирщині народилося 19 719 дітей – це 10 051 хлопчик та 9 668 дівчаток.

Лише за перші два місяці 2025 року на світ з’явилося 932 малюки: 489 хлопчиків та 443 дівчинки. Ці цифри – більше, ніж статистика. Вони символізують силу нашої нації, її нескореність та віру в майбутнє.

Українські батьки, попри всі труднощі, дарують світові нові життя. Кожна народжена дитина – це доказ того, що ми не лише боремося, а й будуємо майбутнє. Маленькі українці зростатимуть у вільній країні, яку ми зараз захищаємо на фронті та в тилу.

Народження нових козаків і козачок – це наш символ віри, любові та перемоги. Україна житиме!
Погода, Новости, загрузка...