Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 22 лютого 17:47
Анонси
В епіцентрі
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні
Житомирщина вшановує Героїв Небесної СотніВ Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропорту

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

16 марта 2025, 20:46

12 років позбавлення волі за вбивство товариша з особливою жорстокістю

За публічного обвинувачення прокурорів Коростишівської окружної прокуратури вироком Богунського районного суду м. Житомира від 06.03.2025 до 12 років позбавлення волі засуджено чоловіка та жінку, які позбавили життя свого товариша, а потім жінка здійснила наругу над його тілом (п. 4 і п. 12 ч. 2 ст. 115 та ч. 1 ст. 297 КК України).

Трагічна подія трапилася у березні 2024року, коли потерпілий гостював у тепер уже засудженої пари.

Прокурор у суді довів, що засуджені, перебуваючи в стані сильного алкогольного сп’яніння, на ґрунті ревнощів, нанесли потерпілому 66 ножових поранень.
На наступний ранок, труп товариша закопали на території домоволодіння, замаскувавши місце шифером.

Під час судового розгляду обвинувачені свою вину визнали повністю.

Наразі засуджені перебувають під вартою.
Погода, Новости, загрузка...