Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 18 листопада 18:58
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 марта 2025, 22:50

Житомирські поліцейські запобігли розповсюдженню психотропів на території міста

Оперативники Житомирського районного управління поліції №1 затримали містянина, який мав при собі розфасовані пакунки з наркотичною речовиною. Нині йому повідомлено про підозру в незаконних оборудках з небезпечними речовинами.

Під час проведення превентивних заходів в обласному центрі поліцейські помітили підозрілого чоловіка. У відлюдному місці він щось складав у наплічник, а, побачивши правоохоронців, кинувся навтьоки.

За таких обставин оперативники зупинили його для перевірки. У наплічнику 30-річного містянина поліцейські виявили музичну колонку, в якій чоловік заховав пакунок, скріплений скотчем. Всередині знаходилися згортки, наповнені порошкоподібною речовиною, вірогідно наркотиком.

Працівники слідчо-оперативної групи Житомирського райуправління поліції №1 вилучили у фігуранта 30 таких згортків та направили для проведення відповідних досліджень.

Чоловік визнав, що в пакетиках знаходилися психотропні речовини. Перед цим він забрав пакунок в обумовленому місці, напередодні замовлений в одному з месенджерів. Психотропи чоловік збирався поширювати шляхом так званих «закладок».

Слідчі поліції повідомили причетному про підозру в учиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) КК України . Судом йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Згідно з чинним законодавством за вчинене чоловікові може загрожувати від 4 до 8 років ув’язнення.

Житомирські поліцейські запобігли розповсюдженню психотропів на території міста

Погода, Новости, загрузка...