Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 00:56
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

27 апреля 2025, 17:24

Поліцейські проводять пізнавальні заходи для юних жителів Звягельщини

Днями правоохоронці Звягельського райвідділу поліції провели низку зустрічей з учнями місцевих навчальних закладів: гімназій та коледжу. Правоохоронці ознайомили молодь з особливостями своєї роботи, розповіли про безпеку, правову відповідальність неповнолітніх та застерегли від залучення до протиправної діяльності з боку російських спецслужб.


22 квітня районного відділу поліції завітали вихованці місцевої гімназії №7. Правоохоронці поділилися досвідом роботи у різних підрозділах: черговій частині, слідстві, патрульному, криміналістів, ювенальних інспекторів. Крім того, розповіли учням, як функціонує підсистема електронної фіксації дій із затриманими «Custody Records».

Також поліцейські ознайомили гімназистів з функціонуванням ізолятора тимчасового тримання: процедурою прийому затриманих до установи, показали службові приміщення та кімнати інтерв’ювання тощо.

Правоохоронці продемонстрували, як фахівці роблять відбитки пальців рук, ознайомили зі спецзасобами, які використовуються у службовій діяльності. Водночас нагадали гостям основні правила безпечної поведінки у різних ситуаціях.

Того ж дня тематичний урок безпеки поліцейські провели для учнів місцевої гімназії №8. Вони наголосили дітям на важливості дотримання Правил дорожнього руху, обговорили безпечне користування самокатами, велосипедами, роликами тощо.

Також правоохоронці відвідали медичний фаховий коледж, де застерегли студентів від спроб вербування з боку ворожих спецслужб та нагадали про кримінальну відповідальність за виконання незаконних дій.

Особливу увагу поліцейські звернули на зачепінг – небезпечне катання на зовнішніх частинах поїздів та інших транспортних засобів. Правоохоронці роз’яснили присутнім правила поведінки, а також розповіли про правові наслідки для неповнолітніх та їхніх батьків.

Поліцейські проводять пізнавальні заходи для юних жителів Звягельщини

Поліцейські проводять пізнавальні заходи для юних жителів Звягельщини

Поліцейські проводять пізнавальні заходи для юних жителів Звягельщини
Погода, Новости, загрузка...