Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 01 серпня 15:25
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні
У Житомирі вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоніУ Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

1 июня 2025, 10:56

На Житомирщині триває реалізація програми єВідновлення: другий транш компенсації на будівництво житла


У рамках реалізації державної програми єВідновлення Міністерство розвитку громад та територій України запускає наступний етап підтримки для громадян, які втратили житло через війну та самостійно відбудовують будинки на власних земельних ділянках.

Житомирщина активно долучилася до реалізації програми: вже ухвалено рішення про виплату 14 грошових компенсацій на загальну суму 14,8 млн грн.

Загалом по Україні у рамках першого траншу понад 400 заявників отримали більше ніж 522 млн грн.

Тепер ті, хто вже розпочав будівництво, можуть претендувати на другий транш фінансової допомоги. Щоб його отримати, необхідно виконати кілька обов’язкових умов:

Мати кошторис від сертифікованих фахівців.
Розпочати будівельні роботи.
Використати не менше 90% першого траншу та надати підтвердження (чеки, акти виконаних робіт тощо).
Повідомити про початок будівельних робіт – через ЦНАП або портал Дія.
Подати повідомлення про готовність до проміжної верифікації в “Дії” (розділ єВідновлення → Виплата на будівництво).

Нагадаємо, програма передбачена для громадян, які втратили приватний будинок через війну, мають земельну ділянку і зводять на ній нове житло.
Погода, Новости, загрузка...