Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 07 січня 12:58
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомоги
Віталій Бунечко: У лікарні ім. Гербачевського відкрили оновлене приймальне відділення екстреної допомогиНа Житомирщині 97 родин захисників отримали грошову компенсацію на придбання житлаВіталій Бунечко: Рішення щодо виплати компенсацій мешканцям села Березина очікуємо найближчим часомНа Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 июня 2025, 19:58

На Житомирщині судитимуть чотирьох осіб, які хотіли зірвати мобілізацію до ЗСУ

Житомирська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальні акти стосовно чотирьох жителів області за фактом перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Розслідуванням установлено, що злочин проти основ національної безпеки України скоїли четверо жителів Житомирської області.

Так, 35-річний та 53-річний житомиряни систематично публікували у Телеграм-чаті локацію і маршрути руху представників ТЦК і мобільних блокпостів поліції у Житомирі та передмісті.

В свою чергу, 21-річний та 28-річна жителі Олевського району викладали аналогічні повідомлення у Viber-спільноті. Крім цього, наймолодший обвинувачений був адміністратором спільноти і розміщував повідомлення із додаванням фото- та відеоматеріалів.

Вцілому, упродовж 2024-2025 року обвинувачені опублікували декілька десятків таких повідомлень, чим перешкодили законній діяльності Збройних Сил України в умовах воєнного стану.

За скоєне обвинуваченим загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.
Досудове розслідування проводило УСБУ в Житомирській області.
Погода, Новости, загрузка...