Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 липня 13:25
Анонси
В епіцентрі
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб на провулку Червоному

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

10 июля 2025, 09:18

Засудженому, який під приводом продажу авто заволодів коштами військовослужбовців, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури засудженому повідомлено про підозру у шахрайстві, а саме заволодінням чужим майном (ч. 2 ст. 190 КК України).

Досудовим слідством встановлено, що 30-річний чоловік, який відбуває покарання в ДУ «Житомирська установа виконання покарань (№8)», вирішив заробити гроші незаконним способом.

У період з січня по червень 2025 року, засуджений розміщував оголошення на різних інтернет-майданчиках про продаж неіснуючих автомобілів. Після спілкування із потенційними покупцями він пропонував доставити авто у потрібний регіон та отримував передплату на власну банківську картку. Після цього зв’язок із ним втрачався.

Внаслідок таких дій, чоловік заволодів грошовими коштами трьох військовослужбовців та ще 11 громадян з різних регіонів України на загальну суму 150 тис. грн.

Досудове розслідування проводить слідче управління ГУНП в області.
Погода, Новости, загрузка...