Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 03 грудня 02:04
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам
На Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникам
На Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникамУ Житомирі відзначили День Гідності та СвободиНа Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламності

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

30 июля 2025, 12:31

Упродовж вихідних на водоймах Житомирщини втопилося три людини

З початку року на водоймах Житомирщини загинули 15 осіб, 11 з яких – упродовж літа. Лише за минулі вихідні сталося одразу три трагічних випадки. Так, 26 липня у селі Середи Звягельського району в місцевій річці втопився 44-річний чоловік. Загиблого на відстані 1 метра від берега того ж дня виявили та дістали з води працівники Національної поліції.

Наступного дня ще один трагічний випадок стався у місті Бердичів. Там у річці Гнилоп’ять загинув 70-річний місцевий мешканець. Його тіло неподалік берега виявили вчора місцеві жителі та витягли на берег.

Наразі усі обставини трагедій встановлюють правоохоронці.
Рятувальники ДСНС вкотре нагадують – вода не пробачає легковажності! Щоб уникнути трагедій, дотримуйтеся простих, але життєво важливих правил безпеки:

• відпочивайте лише у дозволених та обладнаних місцях для купання;
• не заходьте у воду в нетверезому стані;
• не залишайте дітей без нагляду поблизу водойм;
• не пірнайте у незнайомих чи замулених місцях;
• уникайте купання у сильну спеку або при поганому самопочутті;
• дотримуйтеся правил користування плавзасобами.

Пам’ятайте! Ваша безпека – у ваших руках!

Якщо сталася надзвичайна подія – негайно телефонуйте за номерами «101» або «102».
Погода, Новости, загрузка...