Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 08 лютого 06:09
Анонси
В епіцентрі
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропортуЮлія Свириденко вручила нагороди рятувальникам та поліцейським Житомирщини

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

31 июля 2025, 13:40

Бійка на пішохідній вулиці у Житомирі – прокуратура зареєструвала кримінальне провадження

Житомирською окружною прокуратурою внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про кримінальне правопорушення за фактом хуліганських дій, вчинених групою осіб у вечірній час на центральній вулиці (ч. 2 ст. 296 КК України).

Згідно інформації, поширеної у ЗМІ встановлено, що близько 23:00 години 26 липня 2025 року, на пішохідній вулиці Михайлівській низкою осіб грубо порушено громадський порядок влаштовано бійку на очах чисельних перехожих. При цьому учасники бійки вживали ненормативну лексику, не реагували на зауваження оточуючих, в тому числі – працівників поліції.

Наразі правоохоронцями з’ясовуються всі обставини вчинення кримінального правопорушення та коли причетних осіб.
Досудове розслідування здійснюється СВ Житомирського РУП №2 ГУНП в Житомирській області.

Бійка на пішохідній вулиці у Житомирі – прокуратура зареєструвала кримінальне провадження
Погода, Новости, загрузка...