Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 14 липня 18:02
Анонси
В епіцентрі
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб на провулку Червоному

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

7 августа 2025, 12:00

Житомирська команда здобула срібло у фіналі Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч»


Учні ліцею №17 м. Житомира посіли ІІ місце у фінальному етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч» з футзалу серед юнаків 9–11 класів, продемонструвавши спортивну майстерність й згуртованість.

«Я знаю, як ви переживали і як вірили в перемогу. Ви творите історію нашого міста», – секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська.

Учасники команди отримали грошові винагороди — символічну подяку від міста.

Змагання, ініційоване Президентом України під гаслом «Разом переможемо», є найбільшим спортивним шкільним турніром країни. У 2025 році у міському етапі взяли участь 149 команд з 31 ліцею Житомира, а на всеукраїнському рівні – понад 4800 учасників із 655 команд.

Житомирська команда здобула срібло у фіналі Всеукраїнської шкільної ліги «Пліч-о-пліч»
Погода, Новости, загрузка...