Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 15 липня 11:30
Анонси
В епіцентрі
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від Уряду
Громади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб на провулку Червоному

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 сентября 2025, 13:00

Ще дві групи завершили курс підготовки у Житомирському обласному центрі національного спротиву

Ще дві групи завершили курс підготовки у Житомирському обласному центрі національного спротиву


20 серпня на полігоні Житомирського обласного центру підготовки громадян до національного спротиву відбулися підсумкові тактико-стройові навчання для майже 30 учасників – чоловіків і жінок, які пройшли 48-годинний курс підготовки.

Заняття розпочалися з фізичної розминки та вправ, які проводив тренер з рукопашного бою «крав-мага». Далі курсанти отримали завдання з переміщення визначеним маршрутом у складних умовах лісової місцевості з дотриманням правил прихованого руху. Під час виконання завдання учасники потрапляли в умовні засідки та відпрацьовували дії з надання допомоги «пораненим» і їх евакуації.

Навчання також проходило на трьох навчальних місцях.

Стрілева підготовка: кожен учасник виконав стрільби з АК-74, відпрацьовуючи прицільність та точність.

Тактична підготовка: дії в складі підрозділу зі зброєю, з урахуванням умов імітації бойових дій.

Домедична допомога: відпрацювання навичок застосування турнікетів, накладання пов’язок, надання допомоги та евакуації постраждалих.

За результатами занять голова Центру Олег Держанівський підвів підсумки та вручив сертифікати 26 випускникам курсу. Учасники подякували інструкторам за професіоналізм та висловили готовність продовжувати підготовку й надалі.
Погода, Новости, загрузка...