Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 13 квітня 23:22
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завдання
Віталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадамиВіталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

28 марта 2012, 10:01

Екологічна катастрофа на Житомирщині - хто винен? Відео

Хто винен в екологічній біді на річці Уж - про це Прем'єр-Міністру України Миколі Азарову доповів голова облдержадміністрації Сергій Рижук. Зокрема, Сергій Миколайович розповів, що "Коростенський завод", який працював без очисних споруд і скидав у водойму хімікати, нині закритий. І не розпочне роботи, допоки не встановить очисного обладнання. Тим часом на річці Уж працюють екологи, щоб ліквідувати наслідки забруднення.

Сергій Рижук, голова Житомирської обласної державної адміністрації:
- Десь інвестори копійку пожалкували, щоб вивести на потужності необхідні очисні споруди. Так що я вибачаюсь перед людьми - що те, що не доглянули. Але спасибі людям і журналістам за таку реакцію, що так відреагували і наводимо там порядок.

Микола Азаров, Прем'єр-міністр України:
- Я поддерживая вашу позицию по экологии и нужно добиться, чтобы очистные сооружения были построены на этом предприятии. Будьте уверены: поддержка уряда будет.

За матеріалами: ЖОДТРК
Погода, Новости, загрузка...