Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 07 жовтня 00:26
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць України
У Житомирі відбулися заходи з нагоди Дня Захисників та Захисниць УкраїниУ Бердичеві відбулося відкриття дитячого будинку сімейного типуЛіцей №25 у Житомирі стане «Школою майбутнього»Фахівці ДСНС Житомирщини урочисто відзначили День рятівника

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 октября 2025, 12:37

У Житомирі відбулися змагання зі стрільби з лука серед ветеранів війни з нагоди Дня Захисників України

У Житомирі відбулися змагання зі стрільби з лука серед ветеранів війни з нагоди Дня Захисників України


30 вересня у Житомирі у спортивному залі УТОГ відбулися змагання зі стрільби з лука серед ветеранів війни з нагоди Дня Захисників України.

У змаганнях взяли участь 31 спортсмен зі статусом учасника бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни. Ветерани змагалися у трьох категоріях «початківці», «просунуті» та «професіонали».

Чемпіоном області серед «професіоналів» став тренер зі стрільби з лука обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю, діючий військовослужбовець ЗСУ Іван Мазепа, срібло здобув начальник відділу з питань ветеранської політики Житомирської ОВА Денис Соколовський, а бронзу – ветеран з м. Житомира Аблякім Аблякімов.

Серед ветеранів у категорії «просунуті» переміг заступник голови Житомирської міської ради Олег Смаль, друге місце у ветерана з м. Житомира Олександра Кондратенка, третє – Андрій Чумак, який проживає у м. Житомирі та є внутрішньо переміщеною особою.

Серед «початківців» чемпіон — військовослужбовець ДШВ Олександр Семеніхін, срібний призер військовослужбовець ДШВ Дмитро Балабан, а бронзовий призер – військовослужбовець Житомирського військового інституту Олександр Кригін.

Всі переможці та призери у всіх категоріях були нагородженні медалями і цінними подарунками від Житомирської обласної військової адміністрації.

Паралельно були проведенні адаптивні змагання з дартсу у яких переміг Олег Смаль (Житомир), друге місце у Ярослава Кричуна (ветеран ДШВ), а третє у Ігоря Чігінцева (Житомирський військовий інститут).
Погода, Новости, загрузка...