Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 лютого 02:27
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області
Віталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області
Віталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропортуЮлія Свириденко вручила нагороди рятувальникам та поліцейським ЖитомирщиниНа Житомирщині визначено спортсменів — лауреатів відзнаки «Спортсмен місяця» 2025

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

25 октября 2025, 19:37

За позовом прокуратури Барашівській громаді повернуто земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею понад 70 га

Після реорганізації колишнього ПКСП «Авангард» приватне підприємство безпідставно видало себе за правонаступника, використавши державний акт на право колективної власності на землю.

Як результат підприємство незаконно набуло право приватної власності на сільгоспугіддя площею понад 70 га. Однак, ці землі є комунальною власністю Барашівської сільської ради Звягельського району.

З метою захисту державних інтересів Звягельська окружна прокуратура подала до суду позов в інтересах держави в особі Барашівської сільської ради до приватного підприємства про витребування земельної ділянки сільськогосподарського призначення з чужого незаконного володіння.

Господарський суд Житомирської області задовольнив позов у повному обсязі.

За позовом прокуратури Барашівській громаді повернуто земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею понад 70 га
Погода, Новости, загрузка...