Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 11 грудня 07:32
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера
На Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтера
На Житомирщині відзначили Міжнародний день волонтераНа Житомирщині відкрили пам’ятник загиблим воїнам-десантникамУ Житомирі відзначили День Гідності та СвободиНа Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

2 ноября 2025, 11:22

У Коростенському районі знешкоджено 12 боєприпасів часів Другої світової війни

29 жовтня піротехніки ДСНС Житомирщини знешкодили 12 артилерійських снаряд часів Другої світової війни, що були виявлені напередодні поблизу с. Ворсівка Коростенського району. На застарілі вибухонебезпечні предмети натрапили місцеві жителі під час збирання грибів у лісі, про що вони одразу ж повідомили Службу порятунку за номером «101».

Шановні громадяни! Рятувальники нагадують: при виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».


У Коростенському районі знешкоджено 12 боєприпасів часів Другої світової війни

У Коростенському районі знешкоджено 12 боєприпасів часів Другої світової війни
Погода, Новости, загрузка...