Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Червер, 05 лютого 00:23
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області
Віталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській області
Віталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропортуЮлія Свириденко вручила нагороди рятувальникам та поліцейським ЖитомирщиниНа Житомирщині визначено спортсменів — лауреатів відзнаки «Спортсмен місяця» 2025

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

5 ноября 2025, 19:19

Жителю Чуднівського району повідомлено про підозру у незакінченому замаху на жорстоке поводження з кішкою

У ході моніторингу соціальних мереж було виявлено інформацію про жорстоке поводження із твариною – чоловік кинув вагітну кішку у річку. При спробі тварини вилізти на берег чоловік наніс один удар веслом у її бік. Тварина вижила.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження, а 37-річному чоловіку за процесуального керівництва Чуднівської окружної прокуратури повідомлено про підозру у незакінченому замаху на жорстоке поводження з твариною, що належить до хребетних, вчинене з хуліганських мотивів (ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 299 КК України).

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ВП №2 Житомирського РУП №1 ГУНП в Житомирській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Жителю Чуднівського району повідомлено про підозру у незакінченому замаху на жорстоке поводження з кішкою
Погода, Новости, загрузка...