Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

П'ятниця, 17 липня 00:26
Анонси
В епіцентрі
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилу
У Житомирі відзначили День Української Державності. Сила України – у єдності фронту та тилуГромади Житомирщини отримали нові шкільні автобуси, а освітяни – додаткове фінансування від УрядуКомплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

8 января 2026, 16:40

Житомир спрямує 31,3 млн грн на підтримку військових частин

Житомирська громада продовжує підтримувати Сили безпеки та оборони України. 31,3 млн грн із міського бюджету буде спрямовано на підтримку військових частин згідно з їхніми запитами. Кошти спрямують на забезпечення потреб підрозділів з урахуванням звернень командирів військових формувань.

«Забезпечення військових та сил безпеки й оборони — це наш спільний обов’язок і головний пріоритет громади. Ми постійно реагуємо на потреби військових частин і спрямовуємо ресурси туди, де вони найбільш необхідні», — секретар Житомирської міської ради Галина Шиманська

Як повідомлялося раніше, на підтримку Сил безпеки та оборони України у 2026 році в бюджеті Житомирської громади передбачено понад 210 млн 918 тис. грн. Ця сума не є остаточною і протягом року буде збільшуватися шляхом внесення змін до бюджету відповідно до звернень командирів військових формувань.

Житомир спрямує 31,3 млн грн на підтримку військових частин
Погода, Новости, загрузка...