Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 19 листопада 10:09
Анонси
В епіцентрі
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»
На Житомирщині відбувся аграрний форум у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу»Житомирщина готова до викликів зими. В області створено понад 700 пунктів незламностіНа Житомирщині відбулося П’яте регіональне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові УкраїниСформовано новий склад молодіжної ради при Житомирській ОВА

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

20 июля 2011, 13:20

Кияни приїхали до Житомира, щоб «бомбити» квартири

Працівники міліції за підозрою у вчиненні злочину затримали двох 32-х та 36-річних
До Корольовського райвідділу міліції звернувся житель обласного центру, 1977 р.н., з повідомленням про те, що із його квартири невідомим викрадено 15 тис. гривень та ювелірні вироби із золота. Про це Житомир.info повідомили у прес-службі УМВС України в Житомирській області.

Загальну суму збитку оцінили у 22,5 тисячі гривень.

Працівники міліції за підозрою у вчиненні злочину затримали двох 32-х та 36-річних непрацюючих киян.

До Богунського райвідділу звернулась жителька м. Житомира, 1963 р.н., з заявою про те, що із її квартири невідомим викрадено ювелірні вироби із золота та інші речі. Сума збитку становить 2 тисячі 200 гривень.

Оперативники карного розшуку за підозрою у вчиненні злочину затримали раніше судимого, 1990 р.н., жителя Червоноармійського району.


Житомир.info
Погода, Новости, загрузка...