Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Субота, 14 лютого 02:01
Анонси
В епіцентрі
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житла
В Овручі 36 родин ВПО отримали ключі від нового безбар’єрного житлаВіталій Бунечко представив нового керівника Управління патрульної поліції в Житомирській областіУ Житомирі вшанували пам’ять оборонців Донецького аеропортуЮлія Свириденко вручила нагороди рятувальникам та поліцейським Житомирщини

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Вчера, 16:38

Хизувався гранатою: на Коростенщині поліцейські затримали чоловіка за незаконне зберігання боєприпасу

8 лютого до поліції звернулася жителька Коростенської громади з повідомленням про небезпечний предмет, який має при собі її гість. На місце події негайно прибула слідчо-оперативна група Коростенського районного управління поліції.

Правоохоронці встановили, що 35-річний житель Коростеня завітав до знайомої, де вони разом вживали спиртне. Під час застілля чоловік дістав із кишені предмет, схожий на гранату, демонструючи жінці.

Поліцейські затримали його та вилучили небезпечний предмет. Боєприпас направили на експертне дослідження.

9 лютого слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Судом йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Чоловікові загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Хизувався гранатою: на Коростенщині поліцейські затримали чоловіка за незаконне зберігання боєприпасу
Погода, Новости, загрузка...