Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Вівторок, 21 квітня 11:44
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого удару
Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого удару
Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого ударуВіталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадами

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

19 февраля 2026, 22:34

Житомирянина, який прийшов в гості до дружини та убив її на очах у сина, засуджено до 9 років позбавлення волі

Заступником керівника Житомирської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення відносно 53-річного мешканця міста Житомира, якого визнано винним у вбивстві своєї дружини (ч. 1 ст. 115 КК України).

Встановлено, що чоловік прийшов у стані алкогольного сп’яніння в гості до дружини, з якою давно не проживав разом, та несподівано наніс жінці удар ножем у спину на очах у власного сина.

У суді обвинувачений свою вину визнав повністю та розкаявся.
Богунський районний суд м. Житомира визнав чоловіка винним та призначив покарання у виді 9 років позбавлення волі
Вирок суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Житомирянина, який прийшов в гості до дружини та убив її на очах у сина, засуджено до 9 років позбавлення волі
Погода, Новости, загрузка...