Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Неділя, 19 квітня 02:42
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого удару
Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого удару
Віталій Бунечко: у Коростені триває ліквідація наслідків ворожого ударуВіталій Бунечко: Ліквідація наслідків удару в Коростені триває, підтримка постраждалих — першочергове завданняНа Житомирщині вже працюють групи протиповітряної оборони, створені за участю бізнесу, зокрема підприємств критичної інфраструктури, — Віталій БунечкоНа Житомирщині започатковували новий формат комунікації з громадами

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

14 марта 2026, 10:41

У Житомирі з робочою поїздкою перебував заступник міністра у справах ветеранів України Олег Шиманський



До Житомирщини з робочим візитом прибула велика делегація міжнародних партнерів зі Швеції, Великої Британії, Канади, Франції, а також представників Програми розвитку ООН та Консультативної місії ЄС, яку очолив заступник міністра у справах ветеранів України Олег Шиманський. До заходу долучився начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко разом зі своєю першою заступницею Наталією Остапченко та заступником Віктором Градівським.

Віталій Бунечко на конкретних прикладах представив концепцію підтримки ветеранів, що реалізується в області.

«Житомирщина є фортецею десантно-штурмових військ та рідною домівкою для багатьох славетних підрозділів Збройних сил України. Це накладає на нас особливу відповідальність, адже для тисяч захисників і захисниць шлях до мирного життя пролягатиме саме через наші громади», — зазначив Віталій Бунечко.

Центральною точкою візиту став майданчик будівництва майбутнього Ветеранського простору. Це спільний пілотний проєкт Житомирської ОВА з Міністерством у справах ветеранів у межах створення національної мережі таких центрів.


Це сучасна будівля, яка невдовзі стане багатофункціональним простором, де буде формуватися ветеранська спільнота Житомирщини.

Також делегація відвідала оновлене відділення екстреної медичної допомоги та вже діючий ветеранський простір в обласній лікарні імені Гербачевського.

Як зазначив Віталій Бунечко, на Житомирщині системно розбудовується мережа «Просторів турботи» безпосередньо у медзакладах. Подібні локації вже повноцінно працюють у Житомирі, Бердичеві та Коростишеві. Тут ветеранів зустрічають фахівці із супроводу, і цифри підтверджують затребуваність такої допомоги: лише за два місяці цього року до “Просторів турботи” надійшло вже понад 2000 звернень, кожне з яких відпрацьовано фахівцями з супроводу ветеранів та відповідними службами.

«Для нас турбота про захисників і захисниць — це щоденна робота та особлива відповідальність. Ми масштабуємо цей досвід, аби кожна громада області стала для ветерана надійним тилом, де його поважають, розуміють і підтримують на шляху до цивільного життя», — підкреслив Віталій Бунечко.

У Житомирі з робочою поїздкою перебував заступник міністра у справах ветеранів України Олег Шиманський
Погода, Новости, загрузка...