Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Середа, 18 березня 23:11
Анонси
В епіцентрі
Віталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину
Віталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на Житомирщину
Віталій Бунечко: Ще 13 наших захисників повернулися додому на ЖитомирщинуЄдність у вірі — сила в боротьбі: у Житомирі відбулася Національна молитва за УкраїнуУ Житомирі вшанували пам’ять загиблих Героїв у четверту річницю повномасштабного вторгненняЖитомирщина вшановує Героїв Небесної Сотні

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

Вчера, 22:34

Житомирські поліцейські завершили досудове розслідування ДТП із загибеллю пішохідки

Трагедія сталася 28 листопада близько 21:30 на вулиці Східній в обласному центрі. Тоді керманич автомобіля допустив наїзд на жінку, яка перетинала автошлях. Днями правоохоронці ознайомили чоловіка з обвинувальним актом.


Під час досудового розслідування поліцейські встановили, що 51-річний житомирянин, рухаючись автомобілем Volkswagen у напрямку проспекту Незалежності, не знизив швидкість, наближаючись до нерегульованого пішохідного переходу. Як наслідок – під колеса автівки потрапила 64-річна місцева жителька, яка в той час перетинала проїзну частину дороги.


На жаль, від травм, отриманих унаслідок ДТП, жінка загинула в автомобілі швидкої допомоги.


Відтак слідчі Житомирського районного управління поліції № 1 інкримінували керманичу вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. 12 березня досудове розслідування у провадженні було завершено.


Згідно з чинним законодавством за вчинене обвинуваченому загрожує від 3 до 8 років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.

Житомирські поліцейські завершили досудове розслідування ДТП із загибеллю пішохідки

Житомирські поліцейські завершили досудове розслідування ДТП із загибеллю пішохідки

Житомирські поліцейські завершили досудове розслідування ДТП із загибеллю пішохідки
Погода, Новости, загрузка...