Житомир-Експрес
регіональний сайт новин

Понеділок, 22 червня 07:08
Анонси
В епіцентрі
Комплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику
Комплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політику
Комплексна підтримка захисників: як у громадах Житомирщини впроваджують державну ветеранську політикуНа Житомирщині відновлюють стратегічно важливі дорожні об’єкти: триває реконструкція окружної дороги та траси Н-03У Житомирі триває будівництво житлового комплексу для внутрішньо переміщених осіб на провулку ЧервономуНа Житомирщині відкрито Центр психосоціальної підтримки «Місце сили» для ветеранів та постраждалих від війни

Программа телепередач на TVgid.ua.
Все последние новостиУкраины на ukr.net.
Автопродажа Renault для автолюбителей Украины.
https://job.ukr.net/ - вакансии со всей Украины.

29 апреля 2026, 12:06

Олег Дзюбенко відзначив медиків з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи

27 квітня перший заступник голови Житомирської обласної ради Олег Дзюбенко відвідав КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, де взяв участь в апаратній нараді та вручив подяки медичним працівникам.

Нагородження відбулося з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи. Відзнаки вручено за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, проявлений під час ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Від імені всього депутатського корпусу Олег Дзюбенко подякував медикам за порятунок життів, відданість покликанню та внесок у збереження здоров’я людей.

«Чорнобиль став випробуванням для всієї країни, і саме медики були серед перших, хто прибув на місце трагедії. Ваша фаховість, самопожертва та відповідальність допомогли врятувати мільйони життів. Щира шана і вдячність вам за це», — зазначив він.

Подякою голови Житомирської обласної ради нагороджено:

Вишинського Костянтина Борисовича, лікаря-анестезіолога філії відділення гемодіалізу КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради;

Хвелосю Сергія Івановича, завідувача пульмонологічного відділення КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради;

Рудзінського Леоніда Мечиславовича, лікаря-офтальмолога відділення мікрохірургії ока КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради;

Неустроєву Аллу Миколаївну, лікаря-терапевта консультативно-діагностичної поліклініки КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради;

Зелінську Наталію Володимирівну, завідувача відділення терапії КНП «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради.

У нараді брала участь заступниця начальника Житомирської обласної військової адміністрації Наталія Арендарчук, яка вручила відзнаки від Житомирської ОВА та подякувала медикам за їхню роботу.

В.о. генерального директора лікарні Олександр Веселовський також долучився до відзначення працівників та висловив щиру вдячність колективу за високий рівень медичної допомоги та відданість професії.

Олег Дзюбенко відзначив медиків з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи

Олег Дзюбенко відзначив медиків з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи

Олег Дзюбенко відзначив медиків з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи

Олег Дзюбенко відзначив медиків з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи

Олег Дзюбенко відзначив медиків з нагоди 40-х роковин Чорнобильської катастрофи
Погода, Новости, загрузка...